Kredyt we frankach

Jedną ze specjalizacji kancelarii adwokackiej adwokat Weroniki Zielińskiej jest obsługa prawna w sprawach dotyczących prawa bankowego, w tym całego szeregu tzw. spraw frankowych. Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi prawnej. Adwokat Weronika Zielińska, prowadząca kancelarię w mieście Szczecin, doskonale rozumie zastrzeżenia frankowiczów wobec banków i wie, jak udzielić im kompleksowej pomocy prawnej. Z powodzeniem prowadzi sprawy poszkodowanych przez banki, którzy mają takie zastrzeżenia jak wprowadzanie w błąd przez przedstawicieli banków w sprawia sposobów rozliczania kredytów i nieinformowaniu o ryzyku walutowym, stosowania klauzul abuzywnych, czyli klauzul niedozwolonych w umowach kredytowych, brak zabezpieczenia przed ryzykiem związanym ze zmianą kursów walut, niepoprawne szacowanie zdolności kredytowej potencjalnych kredytobiorców i wiele innych. Doskonałe zrozumienie podłoża sporu o kredyty we frankach, a także doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw i umiejętność znalezienia sposobów na rozwiązanie problemów sprawiają, że w przypadku wielu klientów udaje się z sukcesem zakończyć wieloletnie spory frankowiczów z bankami.

Kancelaria w Szczecinie

W ramach świadczonych usług kancelaria wnikliwie ocenia zapisy umowy kredytu celem sprawdzenia, czy mogą one zostać uznane za nieważne w postępowaniu sądowym. W niektórych przypadkach już to wystarcza, aby znaleźć odpowiednie podstawy i żądać unieważnienia kredytu we frankach. Innym rozwiązaniem jest na przykład dochodzenie odzyskania nadpłaconych rat, pobranych prowizji oraz kwot ubezpieczeń. Możliwe jest też zarządzenie zwrotu wyłącznie nominalnej kwoty kredytu. Frankowicze, którzy posiadają kredyty indeksowane mogą ubiegać się o obniżenie wysokości rat kredytu, zmniejszenie oprocentowania, jak również mogą domagać się zwrotu nadpłaconych środków. Prawnik po przeanalizowaniu sprawy jest w stanie precyzyjnie doradzić, jakie rozwiązanie jest warte rozważenia w konkretnej sytuacji. Istotne jest przy tym indywidualne traktowanie każdego przypadku, gdyż umowy zawierane przez poszczególne banki z kredytobiorcami znacznie się od siebie różnią. Pewne jest natomiast, że frankowicze mają obecnie realną szansę na zwrot pieniędzy. Między innymi dzięki nowym przepisom, które pojawiły się w ostatnim czasie.

Choć pozwy przeciwko bankom można składać samodzielnie, to lepiej dochodzić swoich praw z pomocą profesjonalnego wsparcia, jakim jest doświadczonych w sprawach fankowiczów, prawnik. Wszystkie sprawy są załatwiane rzetelnie, sprawnie i możliwie jak najszybciej. Jeżeli interesuje Państwa solidna pomoc frankowiczom to najlepszym wyborem jest prowadzona przez nas kancelaria. Franki szwajcarskie, w których zostały niefortunnie zaciągnięte Państwa kredyty, nie muszą być już dłużej problemem.

Zachęcamy do kontaktu z kancelarią. Każdy, kto spłaca kredyt we frankach może wspólnie z adwokat Weroniką Zielińską przeanalizować szanse i możliwe do osiągnięcia korzyści wynikające z wszczęcia postępowania przeciwko bankom. Frankowicze otrzymują kompleksową pomoc prawną, obejmującą zarówno weryfikację dokumentów, jak i reprezentację na każdym etapie postępowania, w tym przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Warto przy tym pamiętać, że obowiązują terminy przedawnienia, dlatego nie należy zwlekać z podjęciem odpowiednich działań.